Vzdělaný Brod
Město Český Brod

Aktuality

Projekt „Sdílené radosti a strasti základních škol v ORP Český Brod“ se blíží ke zdárnému konci

K datu 30. 6. 2015 bude ukončena metodická podpora všem podpořeným žákům a v průběhu prázdnin chystáme ještě několik aktivit.

Vzhledem k velkému zájmu o vyšetření metodou EEG – Biofeedback bude do konce července 2015 pokračovat podpora vytipovaných žáků.

V průběhu července 2015 zároveň proběhnou dva dětské tábory pro vytipované děti ohrožené školním neúspěchem. První od 13. 7. – 17. 7. 2015 „ Dobrodružná prázdninová výprava s Bobem a Bobkem“ bude zaměřen na sociální a osobnostní rozvoj dětí a povedou ho naše psycholožka Mgr. Martina Brožová a psychoterapeutka Mgr. Lenka Kohoutková.

Druhý od 20. 7. – 24. 7. 2015 „Cesta kolem světa“ bude zaměřen na práci s dětmi s poruchami Dys a povedou ho speciální pedagožky Mgr. Vlasta Dubinová a Mgr. Veronika Lancová.

Oba tábory budou mít zázemí ve vybudované Oblastní poradně, maximální počet je 12 dětí a nejsou to tábory pobytové.

Pro naše pedagogické pracovníky jsme připravili Letní školu v týdnu 17. 8. – 21. 8. 2015, kde nabízíme semináře na všechna odborná témata, která nebylo možné obsáhnout v průběhu školního roku, např. Metody pro aktivní vyučování a aktivní učení, Podpůrná opatření ve vzdělávání z pohledu nového školského zákona, Jak vést třídnické hodiny….

                                                                               Ing. Lucie Tlamichová, odbor rozvoje

 

 

09.06.15 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2021 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist