Zdravý Brod

Aktuality

Gothardské setkání

Gothardské setkání

V návaznosti na úspěšný minulý ročník Gothardského posvícení s mottem tradiční a přeci nové nebyl pro návštěvníky letošního ročníku program rozhodně žádným zklamáním. I přes nepřízeň počasí se do historického srdce Českého Brodu vypravila ve dnech 16. – 18. září spousta lidí.

Den zdraví 2022

Den zdraví 2022

Srdečně vás zveme ve čtvrtek 15. 9. na Den zdraví, který se bude konat v areálu střední školy v Liblicích, Školní 145. 

13.09.2022 Aktuality

Gothardské posvícení 2022

Gothardské posvícení 2022

Srdečně vás zveme tento víkend, 16. 9. - 18. 9. 2022, na Gothardské posvícení.

Tradiční, a přece nové posvícení pořádá za podpory města Český Brod příspěvková organizace CVIK.

Těšit se můžete na netradiční prohlídky podzemí, jízdu vláčkem, planetárium, hudební a další kulturní doprovodný program, posvícenský guláš a koláče a mnoho dalšího. Pozvánky na jednotlivé akce a podrobné informace najdete jak na webových stránkách www.gothardskeposviceni.cz nebo v události na facebooku.

12.09.2022 Aktuality

Gothardské posvícení 2022

Gothardské posvícení 2022

I tento rok se můžete těšit na tradiční, a přeci nové Gothardské posvícení. O víkendu 16. - 18. září vás čeká bohatý program. Těšit se můžete na páteční soutěž o nejlepší kotlíkový guláš, v sobotu pak na středověké městečko, stánky s řemeslnými výrobky, soutěž o nejlepší koláč, hudební a divadelní produkci pro děti i dospělé a mnoho dalšího. Neděle nově nabídne také hudební vystoupení pro děti, doplněné o další zábavné aktivity.

Všechny informace a odkazy na vstupenky do planetária, do podzemí a na vláček naleznete na webových stránkách www.gothardskeposviceni.cz

Článek o Gothardském posvícení si můžete přečíst také v srpnovém čísle Českobrodského zpravodaje.

Noc s netopýry

Noc s netopýry
Navštivte Mezinárodní noc pro netopýry 27. srpna 2022 od 18 hodin v Ekocentru Vrátkov.
Co Vás čeká? Přednáška o netopýrech, kreativní dílnička, ukázka živých (hendikepovaných) netopýrů a večerní vycházka s ultrazvukovým detektorem, kterým lze zachytit hlasy netopýrů.

Lesní klub pro nejmenší Medvíďata v ekocentru Vrátkov

Lesní klub pro nejmenší Medvíďata v ekocentru Vrátkov

Dopolední program pro děti od 3 do 4 let bude probíhat pravidelně celý školní rok 2022/2023 každý čtvrtek a pátek pod vedením zkušené lektorky Šárky Veselé. Kapacita je 8 dětí. Zápis probíhá do konce července. V případě zájmu kontaktujte paní Jitku Čurdovou, koordinátorku aktivit Ekocentra Vrátkov na tel.: 773 445 645, email: info@ekocentrumvratkov.cz  Pro více informací sledujte webové stránky nebo jeho FB profil.

Co byste si přáli? Více vody a méně aut.

Co byste si přáli? Více vody a méně aut.

V úterý 21. 6. proběhlo první veřejné setkání k tvorbě nového strategického plánu. Před kostelem sv. Gotharda jsme se společně zamýšleli nad tím, co se vám v Brodě líbí, co a jak byste v Brodě vylepšili a o co byste město rádi obohatili. Všechny nápady budou jedním z podkladů nového strategického plánu města. Nejvíce mezi přítomnými rezonovala dvě témata: Doprava a vzhled centra.

2. veřejné setkání s obyvateli Liblic

2. veřejné setkání s obyvateli Liblic

V pondělí 20. 6. 2022 se v budově střední školy v Liblicích konalo další plánované setkání s obyvateli Liblic. V úvodu pan starosta Jakub Nekolný spolu s panem místostarostou Tomášem Klineckým přivítali všechny účastníky, mezi kterými byli nejen obyvatelé místní části Liblice, ale také přizvaní vedoucí odboru rozvoje Mgr. Hana Dočkalová, odboru životního prostředí Ing. Rostislav Vodička, zástupce vedoucího odboru dopravy Ing. Jaroslav Koděra a velitel městské policie Jan Svoboda.

Pan místostarosta zrekapituloval dění prvního setkání, které se konalo v polovině března a vyjádřil se, spolu s panem starostou, k jednotlivým přislíbeným opatřením:

Copyright © Město Český Brod, 2005-2024 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist